Cześć. Mam na imię Paweł. A to jest mój blog. Moje miejsce w sieci.

Plany o jego uruchomieniu pojawiały się w mojej głowie regularnie od wielu lat. Jednak przez cały ten czas nie mogłem znaleźć wystarczająco intensywnej motywacji, aby tego dokonać. Nie wiedziałem co chciałbym za jego pomocą osiągnąć, do czego miałby mi służyć.

I wreszcie nadszedł czas w którym postanowiłem wykorzystać bloga jako narzędzie rozwoju, samopoznania, miejsce w którym będę strukturyzował swoją wiedzę, ubierał w słowa swoje myśli i pogłębiał zrozumienie interesujących mnie zagadnień poprzez spisywanie moich przemyśleń.

Wierzę w to, że regularne prowadzenie bloga ułatwi mi odnalezienie mojej drogi oraz odpowiedzi na pytania czego tak naprawdę chcę, co jest dla mnie najważniejsze, dokąd zmierzam i jakie są moje cele, te prywatne jak i zawodowe. Mam nadzieję, że pomoże mi się skupić na najważniejszych dla mnie tematach, że stanie się moją mapą, moim drogowskazem i kompasem, który ułatwi mi wyznaczenie i utrzymanie właściwego kierunku rozwoju.

Jako że każdy z nas żyje w pewnego rodzaju specyficznym, wyjątkowym wycinku rzeczywistości, doświadczenia i ukształtowane przez nie poglądy często różnią się pomiędzy ludźmi. W związku z tym zachęcam każdego do komentowania i prowadzenia dyskusji. Każde spojrzenie z innej perspektywy na opisywane przeze mnie tematy jest mile widziane, a nawet wręcz pożądane. Każde nowe spojrzenie pozwala na ponowne przemyślenie tematu i wzbogacenie wiedzy w danym zakresie.

Na ten moment to tyle jeżeli chodzi o wstęp. Być może rozbuduję go za jakiś czas.

Pozdrawiam!